HAKKIMIZDA

Merhaba motosiklet tutkunları!

Biz Beylikdüzü Motosiklet Kulübü Derneği olarak, motosiklet severlerin bir araya gelerek birbirleriyle paylaşımda bulunabileceği, yeni yerler keşfedebileceği ve birbirlerine destek olabileceği bir kulübüz. Amacımız, motosiklet tutkunlarını bir araya getirerek, deneyimlerimizi paylaşmak, yeni arkadaşlıklar kurmak ve yolculuklar yapmak.

Kulübümüzde üyelerimiz arasında seyahat etmek, etkinliklere katılmak, yardım kuruluşlarına bağış yapmak ve toplumda fark yaratmak gibi pek çok farklı aktivite yapılır. Aynı zamanda, üyelerimiz arasında motosiklet bakımı, güvenliği ve yeni modeller hakkında bilgi paylaşımı yaparak, herkesin daha bilgili ve güvenli bir şekilde yolculuk yapmasını sağlıyoruz.

Kulübümüze katılmak için, motosiklet tutkusu olan herkesi bekliyoruz. Amatör ya da profesyonel herkesi kabul ediyoruz. Yeni arkadaşlar edinmek, yeni yerler keşfetmek ve deneyimlerinizi paylaşmak için doğru yerdesiniz.

Beylikdüzü Motosiklet Kulübü Derneğinin yeni üyeleri olmanız için sizleri kulübümüze bekliyoruz. Hemen katılın, heyecanlı etkinliklerimizde, yolculuklarımızda ve paylaşımlarımızda yerinizi alın!

BMK YÖNETİM KURULU

Cihan K. YILMAZ

Başkan

Mustafa YENTÜR

Başkan Yardımcısı

Gökhan SEVİM

Genel Sekreter

Kenan YÜKSELER

Muhasıp

Tarık KAYACI

Yönetim Kur. Üyesi

Uğur TÜZÜNER

Disiplin Kur. Başk.

Murat YEŞİLYURT

Disiplin Kurulu Üyesi

Tarkan VURAL

Denetleme Kur. Başk.

Gökhan İRİS

Denetleme Kurulu Üyesi