BEYLİKDÜZÜ MOTOSİKLET KULÜBÜNE TÜRKİYE MOTOSİKLET PLATFORMUNDAN ÖDÜL

6 Şubat’ta  Türkiye’de 7.8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi; bu depremi onlarca şiddetli artçı takip etti. Depremler Türkiye ve Suriye’de binlerce kişinin hayatını kaybetmesine yol açtı ve yüz binlerce kişiyi etkiledi.

Beylikdüzü Belediyesi sponsorluğunda alınan 30 adet motosiklet hızlı şekilde bölgeye sevk edilerek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gerekli yardımları ulaştırmak için bölgeye giden ilk gönüllü motorcu dostlarımız derhal görevlerine başladılar. 

Beylikdüzü Motosiklet Kulübünün görevlendirdiği 1. Grup Gönüllü Motorcu dostlarımız Türkiye’de büyük yıkıma yol açan depremlerin ardından başlatılan yardım çalışmalarına destek olmak üzere 8 Şubat’ta İskenderun Limanında Beylikdüzü Belediyesinin kurmuş olduğu  Lojistik Destek Merkezine ulaştı. Gönüllü motorcu dostlarımızı karşılayan Beylikdüzü Belediyesi yetkilileri  acil destek sağladıkları için Beylikdüzü Motosiklet Kulübü Derneğine ve kendilerine teşekkür ettiler.

Ödül töreninde açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcımız Cihan Kazım YILMAZ ; Beylikdüzü Belediyemizin çok ciddi yardımları oldu. Bu motosikletlerin satın alımlarında ve transferinde bizlere başından sonuna kadar yardımcı oldular.

Açıklamalarına devam eden Başkan Yardımcımız YILMAZ ; Organizasyonun bir ayağıda İstanbul ayağı idi. Bu her hafta motorcu ekip değişimini organize eden bir ekibimiz vardı. Kulübümüzün içerisinde yönetici arkadaşlarımızdan tutun, her bir üyemiz bu konuyla ilgili ciddi faaliyetler gösterdi.Bunun dışında kesinlikle belirtilmesi gereken bir durum daha var. “Kırkakıncılar Motosiklet Kulübü Derneği”  ve ” Lüleburgaz Motosiklet Kulübü Derneği” kardeş kulüplerimiz. Onlarla beraber ve camiamızdaki çoğu motosiklet kulübü yada dernekleri bizim gönüllü motorcu çağrılarımıza sosyal medya üzerinden yayarak bize destek verdiler. Ben bu anlamda kötü zamanda yapılmış iyi faaliyet olarak adlandırıyorum dedi. 

Beylikdüzü Motosiklet Kulübü Derneği  şu ana dek, Hatayda  yardım çalışmalarına katılmak üzere 150’yi aşkın gönüllü motorcu dostumuzu görevlendirmiş bulunmaktadır. Gönüllü motorcu doslarımız, tonlarca yardım malzemelerini ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımıza ulaştırmışlardır. Kendilerine bir kez daha sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.